Mälumänguring 02.05. kell 12

By | 25. apr. 2018

Armas mälumänguhuviline!

 

Viimatisel mälumängurite kohtumisel, mis halbade kokkusattumiste tulemusel oli tavapärasest kaks nädalat hiljem, sai arutatud ka tulevikuplaane.

Kevad on oma sõiduvees ja peagi see suvi käes ei ole. Kevadhooajal on tulemas veel paar kokkusaamist.

Nagu mainitud, meie, Lõuna-Eesti rahva viimane mõttetöö ergutamise eesmärgil olnud kohtumine toimus 18. Aprillil. Ühiselt otsustasime, et järgmine LEPÜ mälumänguringi kohtumine toimub ikka nii, nagu varasemalt kokkulepitud, kuu esimesel Kolmapäeval. Selleks on Mai teine kuupäev, ikka kell 12.00 Niisiis kohtume 02. 05. 2018 keskpäeval.

Nüüd teine väga tähtis teadaanne!

Mäletatavasti käisime eelmis aasta detsembrikuus oma mälu proovile panemas Pärnus. Selleks oli meie ühingu poolt kokkupandud väike võitlusrühm, et saaksime Väärilist vastupanu pakkuda pärnakate poolt korraldatud sõpruskohtumisel.

Sellest käigust sai alguse ka LEPÜ mälumänguringi reanimeerimine ehk taas ellukutsumine, mis oli mõnda aega juba varjusurmas olnud.

Kuna Pärnu rahvas oli siis ja on ikka veel huvitatud ka Tartus kohtumisest, siis panime plaanid omalt poolt paika.

Oleme valmis pärnakaid kutsuma vastuvisiidile.

Viimasel meie ühingus toimunud LEPÜ mälumänguringi kohtumisel kutsusime nõupidamisele ka ühingu esimehe Tiina Tamme. Arutasime üheskoos pärnakatega kokkusaamist Tartus.

Ühel meelel sai kokku lepitud, et Pärnu mälumängurid võiks meid külastada 13. Juunil.

Pidime arvestama Pärnu-Tartu-Pärnu vahelise bussiliiklusega, seega jäi kohtumise alguseks Lõuna-Eesti pimedate ühingu ruumides kellaaeg 11.00

Kuna pärnakatel tuleb vara tõusta ja Tartusse jõudmisel on neil seljataga pikk bussireis, siis ilmselt on nad üsna tühjade kõhtudega ja janused, alustuseks on plaanis pakkuda kohvi ja natuke suupisteid.

Mälumängu endaga tahame alustada keskpäeval ehk kell 12.00

Orienteeruv teadmiste proovilepanemisaeg on kaks tundi. Selle ajakulu arvestasime Pärnus toimunud kohtumise põhjal.

Peale loodetavasti pingelist mõõduvõttu mälumängus Tartu ja Pärnu tarkpeade vahel, on planeeritud lõunasöök.

Toitlustamise eest võttis abivalmilt vastutuse Lõuna-Eesti Pimedate Ühingu poolt esimees Tiina Tamm.

 

Küsimuste koostamise usaldasime Inge Vallandile. Seega on Inge ülesanne varustada meid küsimustega ja koos Ingega paneme paika ka lõplikud detailid, mis puudutab korralduslikku poolt.

Nüüd osalemisest.

Olge julged ja andke endast märku, kes oleks valmis 13. Juunil 2018  kell 11.00 toimuval mälumänguturniiril lõunaeestlaste au kaitsma. Tulge julgelt meiega koos pärnakate vastu võistlema. Mida rohkem, seda parem!

Osalejate arv ei ole piiratud. Kui tuleb rohkem inimesi, saame kokku panna mitu võistkonda ja nii on eriti huvitav.

Oma osalemisest andke teada Kailile. Telefon: 55 366 85

Hiljemalt 11. Juunil on osalejate nimekiri lukus. Eks see pisikene korraldustöö tahab ka raasuke aega, et kõik paika loksutada.

Pealtvaatajaid me ei tunnista, kõik, kes kohale tulevad, istuvad ühte või teise võistkonda ja paneme nad kõik oma uinunud mälu äratama ja ergutama.

Karta ei ole midagi, kuna tegemist on võistkondliku mänguga, siis ühe küsimuse vastust kui ei tea Sina, siis teab jälle tema ja nii ongi mäng huvitav.

Kõik osalejad saavad nii kohvi kui lõunasööki. Omaosalust ei ole.

Kuna ühel eelmistest kohtumistest, mis toimus LEPÜ mälumänguritega, sai kokku lepitud, et panustame suupistete jaoks iga kord natuke raha, siis kevadhooajal seda tegema ei pea. Raha on veidi varuks ja natuke küpsiseid jäi viimasest kohtumisest veel söömata. Seega, ka järgmisel meie oma kohalikul kohtumisel pole omaosalust karta.

Hõlmad vöö vahele ja õigel ajal õiges kohas kohtumiseni!

Tervitades

Kaili ja Tiina